Crea Advisory | Zemědělství
Společnost Crea Advisory poskytuje v oblasti dotačního poradenství svým klientům a partnerům komplexní služby ve všech fázích projektu žádostí o dotační podporu
Dotační poradenství, dotace, dotační programy, granty, stáže, uherské hradiště, zlínský kraj
16298
page,page-id-16298,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

ZemědělstvíO výzvě

Zemědělství

Program rozvoje venkova 2014 – 2020 je zaměřen na posílení zaměstnanosti venkova, zvýšení konkurenceschopnosti zemědělských, lesnických a potravinářských podniků a také na zachování a zesílení místních ekosystémů.

Program bude také podporovat diverzifikaci ekonomických aktivit ve venkovském prostoru s cílem vytvářet nová pracovní místa a zvýšit hospodářský rozvoj. Podporován bude komunitně vedený místní rozvoj, resp. metoda LEADER, která přispívá k lepšímu zacílení podpory na místní potřeby daného venkovského území a rozvoji spolupráce aktérů na místní úrovni. Horizontální prioritou je předávání znalostí a inovací formou vzdělávacích aktivit a poradenstvím a spolupráce v oblasti zemědělství a lesnictví.

Díky Programu rozvoje venkova do českého zemědělství poputuje téměř 3,1 miliardy EUR (více než 84 miliard korun). Z toho bude 2,3 miliardy EUR (63 miliard korun) z unijních zdrojů a 768 milionů EUR (21 miliard korun) z českého rozpočtu.

Žádosti se podávají pomocí portálu „Farmář“, který je spuštěn od září 2015.

Reference